ETTEVÕTE

ETTEVÕTTEST

FinEst Metallid OÜ on asutatud 2005. a. Algselt tegelesime metallprofiilide jae-ja hulgimüügiga, millele hiljem lisandus plasmalõikus ja detailide valmistamine. Alates 2013 a. oleme täielikult spetsialiseerunud armatuurterase töötlemisele ja sellest toodete valmistamisele. Suure osa meie toodangust moodustavad armatuurelemendid, mis jõuavad kliendini valmis kujul otse valuvormi.

Oleme suunatud klientidele kelledele püüame pakkuda lahendusi kogu armeerimisspektri ulatuses  alates rangidest kuni keeruliste elementide valmistamiseni. Tagame meie poolt valmistatud toodetel kvaliteedi, mis lubab klientidel tegeleda ainult betoonivaluga, suurendades nii nende tootmismahtusid ja kiirendades tootmisprotsessi.

Koostöös klientidega leiame alati lahendused nii tehnilistele kui ka logistilistele küsimustele. Oma professionaalse ja motiveeritud meeskonnaga suudame leida lahendused ka kõige keerukamatele ülesannetele.

 

MISSIOON
Teeme betoonimeistrite elu lihtsaks ja tagame neile kvaliteetse armeeringu!

 

VISIOON
Hoiame end kursis betoonelementide valmistuse uute suundadega ning täiustame vastavalt nii enda protsesse kui ka seadmeid ja masinaparki, tagades konkurentsivõime ning jätkusuutlikkuse. Plaanime investeerida uuenduslikesse seadmetesse ja masinatesse millede abil saavutame jätkuvalt konkurentsivõimelised hinnad ja toodangu kõrge kvaliteedi.