KONTAKTID

ASUKOHT KAARDIL


VÕTA MEIEGA ÜHENDUST


Töötame meeskonnana, kus igaüks on suunatud ühise eesmärgi saavutamisele ning annab oma panuse edu saavutamiseks.


PILT
Kaido Dreving

Tegevjuht / Juhatuse liige

kaido@finestmetallid.ee

+372 52 459 84

 

Larissa Solodovnikova

Finantsjuht / Juhatuse liige

Müük Eesti

larissa@finestmetallid.ee

+372 50 786 85

 

Simo Tuuri

Ekspordi Müügijuht

Soome, Rootsi, Norra

simo@finestmetallid.ee

+372 585 521 91

 

 
Tiia Tomson

Tootmisjuht

tiia@finestmetallid.ee

+372 51 406 46

Olga Põldmaa

Laojuhataja

olga@finestmetallid.ee

+372 52 435 92

Janek Mihkelstein

Töödejuhataja

janek@finestmetallid.ee

+372 51 869 70